Barış seninle ve benimle başlar
Google çeviri. Açık bir zihin ve mizah ile okunacak, lütfen

Tanıtılması  *  Evde  *  Barışa yol kalitesi  * Barış için tuşlarını

Biz farklı düşünerek yeni cevaplar bulabilirim? Tüm insanların ortak ne var? Tüm canlıların bir enerji vardır. Yaşam Enerjisi. Gözlem ve yaşam yaşam enerjisi inceleyerek, onunla uyum içinde yaşayabiliriz. Biz kültürler, dinler ve milletler arasında köprüler kurabilir. Biz durdurmak ve düşünmek için zaman var cevaplar gözümüzün önünde bulunmaktadır.
Biz dünyanın baktığımızda şiddet ve savaş nedenidir duygular vardır. Açgözlülük. Vengeful. Bencillik. Suçlamaları. Tüm insan yaşamının işlemleri sürücüye duygular vardır. Biz insan ruhunun içine fikir gerekir. Bize duyguları işlemek için öğreterek savaşı durdurmak mümkün mü?
Biz barış çabalarının önemli bir parçası olarak affetmeyi öğrenmek gerekir. - Hepimiz arkamızda acı anılar koymak öğrenebilirsiniz. Bu kalıcı barış oluşturmak için gerekli. Başkaları için işaret ve onlara ne yapmaları gerektiğini söylemek zordur. Biz aslında kendimize ile başlamak gerekir!Ben İngilizce veya Norveççe konuşmalar verebilir

Herkes bunda hemfikir miyiz?
  • Tüm canlıların bir enerji var. Yaşam Enerjisi.
  • Yaşam Enerjisi taş bir heykel bir adam ayıran budur.
  • Yaşam enerjisi ne olursa olsun dil, din ve renk, tüm insanlar için ortaktır.
  • Yaşam Enerjisi yaşadığımız yerde biz ne yaparsak yapalım, olduğu gibi bizi kabul eder.
  • Yaşam Enerjisi bizim seçimler tüm kabul ve bize her zaman yeni fırsatlar verir.
  • Yaşam Enerjisi yargılamak değil ... Biz kendimizi yargılamaya ve birbirlerine insanlar olduğunu fark olmalıdır.
  • Yaşam enerjisi bütün savaşan taraflar hayat veriyor. Bu nötrdür.
  • Yaşam enerjisi çatışmalar yaratır değil. Öyle işte.

Yukarıdaki resimde bugün nasıl gösterir ... Biz, bizim için halletmek için birini pasif bekliyoruz.
Küçük oğlan hakkında tamamen farklı şeyler merak yalnızca biri olduğunu ... Not
Belki bize daha fazla yeni yol tarifi görmek gerekir?

Bunu büyütmek için resmin üzerine tıklayın.

Her insan, insan bir parçası olan.  Her insan yapmak için seçtiği ne, etkiler tüm.  Biz iyi bir dünya yaratmak için kendimizi ile başlamalıdır.

Düşünün ki, okullarda ve üniversitelerde, işyerlerinde, içinde - tüm dünyada hükümet binaları ve şehir salonlarında ... mutfakta Radyo ve TV ve ev ... Biz yeni bir şekilde düşünerek dünyada barış ve adaletin nasıl yaratılacağı hakkında herkes konuşur. Ve affetmeye - duyguları tanımak için öğrenerek. Mağfiret düşünün biryere konuşma konusu oldu!

Bu yaşam tutumu hakkında. Biz bir bilinçli organizma vardır.   Herkes büyük bir aile.

Eğer aktif tüm bu nitelikleri ile çalışırken, sen yeryüzünde barış getirmek konusunda yeni fikirler olsun.

Burada başlayabilirsiniz nasıl örnekler şunlardır:

Biz kendimizi kabul etmek.
Onların yolda başkalarına kabul etmek.
Kendimizi affetmek için.
Affetme için başkalarına sormak için.

Keyfi
ve geliştirme kaynağı olarak değerli çeşitliliği görmek için.
Farklı olanı yönelik önyargılar bırakmakla üzerinde çalışmak için.

Tüm
iyi kali
si etkinleştirin.

Biz tabii ki kendi kabul asla veya bir başkasına kötü davranış bulunuyor!

Öfke ve hayal kırıklığı serbest bırakmak için Kişisel anahtarlar. Google çevirmen.

Birbirleri ile savaş olmuştur insanlar düşünün ... Birbirlerini kucaklayın. Birlikte şarkı söyleyin. Birlikte dansa. Birlikte yemek. Eğer bunun böyle olması için yapmaya hazır nelerdir?

Bunu düşündüğünüz zaman, seni bir sürpriz olacak ve kendinize sorun düşünüyorum: "Ben önce bu hakkındaki düşüncelerini yok Neden" Peki.Değişiklikler şimdi gerçekleşiyor!

  I gift to Ingers work is highly appreciated.
 


Ben
Norveç'te yaşadığım yakınlarındaki bir dağ üzerinde


Kurucusu Tebrik

Ben çok farklı şeyler ile çalıştı ve yaşam okuldan öğrendim. Denizci, öğretmen, anaokulu, batik sanatçısı, tiyatro öğretmeni. 17 yıl içinde ben kendini geliştirme ile çalıştım. Bu nedenle, barış meşgul olmuştur. Duygusal yaralar bizi olumsuz düşünmeye neden. Ben yeryüzünde barış kendimizi başlamalıdır demek. Sen ve ben.

Benim bir fikrim var. Biz zengin ülkelerde mal için daha fazla ödemek gerekir. Bu nedenle benim önerim: Çiftçiler gıda üretmek. Bunların en hak ediyor. Dükkanlar bunun için daha az para gerekir. Aynı ilke tüm malların için geçerlidir. Ben bu konuda uluslararası bir hukuk oluşturmak mümkün olduğunu düşünüyorum
Hareket etmek zamanıdır. Biz gerçekten de üzerinde yaşadığımız gezegenin şaşırtıcı takdir etmek gerekir. Başkaları ile dostluk sevinin. Ve en değil, biz meşgul gerekir.

Yıllarca ruhumu ile yakın bir çalışma, ben varlığının doğasını içgörü kazanmıştır. Her şeyi bilinçli ve parçacıklar oluşur. Onlar programlanmış böylece gezegenimizdeki yaşamın fiziksel kökeni. Ben çoğunlukla Norveççe ve İngilizce olarak, bu bahsediyor başka bir web sitesi var. www.earthgrids.com. Ben dünyanın temel boyutları yaşayan insanlarla iletişim. Onlar önce yeryüzünde yaşamış. Onlar şimdi sınırları ve dinler arasındaki Dünya'da barış yaratmak için insanlarla aktif çalışıyoruz. Ben gelecek için iyimserim.

Inger Susĉg
selamlar
Bu web sitesi için sorumludur.

İngilizce veya Norveççe Facebook benimle iletişim kurabilir.

Müslümanlar için özel bir hikaye.

Ben çocukluğumdan beri dünya barışı için bir barış işçisi olmak istedim. Cevaplar için benim arama ben çok yerlere seyahat ettim. 2004 yılında Hindistan'da Hydrabad bir arkadaşım ziyaret etti.

O güzelliği görmek ve yaşamak için orada büyük Müslüman mezar alanına götürdü. Biz girişinde geçmişti, ben o kullanılmadığı, bir cami olduğunu söyledi sağa, bir binaya çekti. O kadar huzurlu ve güzel oldu, bu yüzden oturup dagitilan gitti. Sessizlik içinde bir süre sonra ayağa kalktı ve aniden benim kulaklarımda net bir ses duydum: sen benim kara burada ne istiyorsun? Bir yıl geri hakkında kafamın içinde sesler alıştı vardı, bu yüzden cevap: Ben Batı dünyası ve Müslümanlar arasında bir köprü oluşturucu olmak istiyorum. Ben sesle Muhammed'in sesle olduğunu biliyordu.

Ben bir şey sordum. Bu sezgi yoluyla bana gelmişti: "Eğer Musa ile aynı mıydı?" Şaşırmış göründü, ama cevap verdi, "Evet, bu doğru."

O gün, Batı dünyası ve Müslümanlar arasında köprü kurmak için denemek için söz verdi. Ben her zaman sözümü tutmak için elimden geleni yapacağım.

 

Bank 92351868408 (BNbank)  Swift (BIC): KBNONO22
IBAN:
NO6992351868408

Inger Susaeg

eposta

Telefon

 0047 75584615

Cep telefonu

 0047 95154025

 Web siteleri veya baskı için kullanın irtibata geçiniz  Inger Susaeg