Platforma na rzecz budowy pokoju
Google translate. Prosimy o zapoznanie z humoru i otwarty umysł! :)

  Przedmowa * Dom *  Walory prowadzące do pokoju 

Możemy znaleźć odpowiedzi, myśląc inaczej? Co wszyscy mają wspólnego? Nie ma energii wszystkich żywych istot. Energii życiowej. Obserwując i badając energię życiową życia, wszyscy zgadzają się na coś. Możemy budować mosty między kulturami, religiami i narodami. Odpowiedzi są tuż przed naszymi oczami, kiedy mamy czas, aby zatrzymać i pomyśleć.

Kiedy widzimy siebie w świecie, to emocje, które wywołują przemoc i wojnę. Chciwość. Mściwy. Egoizm. Winić. Emocje są motorem działania każdego ludzkiego życia. Musimy wgląd w ludzką psychikę. Czy to możliwe, aby zatrzymać wojnę, ucząc nas uwolnić emocje bolesne?

Musimy nauczyć się wybaczać, jak ważną częścią wysiłków pokojowych. Wszyscy możemy nauczyć się nie tylko bolesne wspomnienia za nami. Jest potrzebne do zbudowania trwałego pokoju. Trudno jest wskazać na innych i powiedz im, co mają robić. Tak naprawdę trzeba zacząć od siebie!

Wykłady w języku angielskim

Czy zgadzasz się z tym?

 • Jest energetyczna wszystkich żywych istot. Energii życiowej.

 • Energia życiowa jest tym, co odróżnia człowieka od rzeźby.

 • Energia życiowa jest wspólne dla wszystkich ludzi, niezależnie od języka, religii i koloru.

 • Energia życiowa przyjmuje nas takimi, jacy jesteśmy, tam gdzie żyjemy, co robimy.

 • Energia życiowa akceptuje wszystkie nasze wybory i daje nam nowe możliwości, cały czas.

 • Energia życiowa nie ocenia ... Musimy zdać sobie sprawę, że są ludzie, którzy ocenią, siebie i siebie nawzajem.

 • Energia życiowa nie bierze stronę w konfliktach i wojen.

 • To daje życie walczących stron. Jest neutralny.

 • Energia życiowa nie tworzy konfliktów. To istnieje tylko w sobie.

Powyższe zdjęcie pokazuje, jak to jest dzisiaj ... Oczekujemy biernie kogoś do sortowania dla nas. Zwróć uwagę na małego chłopca. On jest tylko jeden zastanawiasz o rzeczach zupełnie różnych.
Być może więcej z nas powinien szukać w innych kierunkach?


Kliknij na zdjęcie
, aby je powiększyć.

Każda istota ludzka jest częścią człowieczeństwa. Jednostki wybory wpływają na całość. Dlatego zaczniemy od siebie, aby stworzyć dobry świat.

Wyobraź sobie, że w szkołach i uczelniach, miejscach pracy, budynków rządowych i ratusze na całym świecie ... w radiu i telewizji oraz w domu w kuchni ... wszyscy mówią o tym, jak możemy stworzyć pokój i sprawiedliwość na świecie, przez myślenie w nowy sposób. Ucząc się rozpoznawać emocje i wybaczyć. Pomyśl o przebaczenie było tematem rozmów w każdym miejscu?

Chodzi o stosunek do życia. Aby dowiedzieć się, że razem są wielkim świadomy organizm. Jesteśmy wielką rodziną. Każdy człowiek ma zadanie, gdy patrzymy na siebie myśli podnieść pełne.

Nĺr du arbeider aktivt med alle disse egenskapene, fĺr du nye ideer om hvordan skape fred pĺ jorden

Inger Susaeg  
Darmowy do
użytku osobistego. Powielania lub kopiowania stron internetowych lub nadruku, prosimy o kontakt

 

Oto przykłady, jak można uruchomić:

 • zaakceptować siebie, jak my.

 • zaakceptować inne są one.

 • przebaczać i prosić innych o przebaczenie.

 • przebaczać innym.

 • aby zobaczyć różnorodność jako cenny jako źródło przyjemności i rozwoju.

 • do pracy na puszczając uprzedzeń wobec tego, co jest inne.
  Aktywuj wszystkie dobre cechy.

Będziemy oczywiście nie akceptują złe zachowanie albo z nami lub innych.

Wyobraź sobie ludzi, którzy w stanie wojny ze sobą. Śpiewają razem, tańczyć razem, jedzą razem. Co jesteś w stanie zrobić, aby tak się stało?

Kiedy myślisz o tym, myślę, że będziesz zaskoczony, i zadać sobie pytanie: "Dlaczego nie pomyślałem o tym wcześniej" Dobrze. Zmiany dzieje się teraz!

Narzędzia dla osobistej wolności od gniewu i frustracji. Google translate.

Ta praca jest wykonywana w czasie wolnym, bez reklam. Jeśli używamy go, proszę mnie wspierać. Razem tworzymy pokojowego i sprawiedliwego przyszłość.

 

Można komunikować się ze mną na

 


Słowo od założyciela

Ja pracowałem z wielu różnych rzeczy i dowiedziałem za pośrednictwem szkoły życia. Żeglarzem, nauczyciel, przedszkole, artysta batik, nauczyciel dramatu. W ciągu ostatnich 17 lat pracował z samorozwoju. Dlatego zostały zaangażowane w pracę pokojowego. Emocjonalne rany powodują nam myśleć negatywnie. Chodzi mi pokój na ziemi musi zacząć od siebie. Ty i ja.

Mam pomysł. Mamy w bogatych krajach powinny płacić więcej za towar. Dlatego proponuję, aby ci, którzy się lub produkować element powinien mieć więcej niż wszystkich innych linków w rodzaju łańcucha. Myślę, że jest możliwe stworzenie prawa międzynarodowego w tej
To jest czas na działanie. Naprawdę musimy docenić niesamowitą planetę, na której żyjemy, radujcie się wspólnie z innymi, a przede wszystkim, do zaangażowania się w to, co niepokoi.

Dzięki ścisłej współpracy z mojej duszy świadomości przez wiele lat, zdobyłam wiedzę na temat prawdziwej natury istnienia. Cząsteczki składają wszystko jest świadome. Zostały zaprogramowane przez długi czas, to, że fizyczne pochodzenie życia na świecie. Mam inną stronę, że rozmowy na ten temat, głównie w norwegii i angielski. www.earthgrids.com. Się porozumiewać i współpracować z ludźmi, którzy są martwe, ale mieszka w zasadniczych wymiarów Ziemi. Pracują bardzo aktywnie z ludźmi, aby stworzyć pokój na ziemi ponad granicami i religii. To daje wielką powodów do optymizmu na przyszłość.

Pozdrowienia z Inger Susaeg
Jestem odpowiedzialny za tę stronę.

Zobaczcie, co znalazłem się od tego czasu! Użyj Google translate

My szczególnie historia

Chciałem pracować dla pokoju na świecie, odkąd byłam małą dziewczynką. W moim poszukiwaniu odpowiedzi, podróżowałem do wielu miejsc. W 2004 byłem w Hyderabad w Indiach, gdzie odwiedziłem przyjaciela.

Zabrała mnie do wielu muzułmańskich mauzolea, aby zobaczyć wszystkie piękno tam. Kiedy mijaliśmy wejście, zdałem sobie sprawę z budynku po prawej stronie. Powiedziała mi, że to był meczet, który nie był używany. Było tak spokojnie i pięknie tam, więc podszedł do schodów i usiadła na chwilę. Po chwili ciszy wstałem i nagle usłyszałem wyraźny głos do ucha: Co ty tu robisz w mojej okolicy? Stałem się przyzwyczaić do głosów w głowie o wyszkolenie lat zanim to się stało, więc powiedziałem, że być pomostem między Zachodem a muzułmanami. Wiedziałem, że to był głos Mahometa i on to potwierdził.

Pamiętam, że zapytałem go o coś, czego nie miał na myśli. Przyszło do mnie poprzez intuicję: "Czy ty sam, jak Mojżesz?" Wydawał się zaskoczony, ale odpowiedział: "Tak., To prawda"

Dzień dałem obietnicę Mahometa / Mahometa do budowania mostów między muzułmańskiej rodziny i reszty świata. Moje zaangażowanie na rzecz pokoju jest częścią. Kiedy złożyć obietnicę do kogoś, to zawsze staram się zachować.Określenie "świat zachodni", I faktycznie oznaczało resztę świata. Myślę, że jesteśmy rodziną, na ziemi.

 

Bank 92351868408 (BNbank)  Swift (BIC): KBNONO22
IBAN:NO6992351868408

Inger Susaeg

Nieprawidłowy

Telefon

 0047 75584615

Telefon komórkowy

 0047 95154025