صلح از درون شروع می شود

ترجمه گوگل. برای اینکه با یک ذهن باز و شوخ طبعی به عنوان خوانده شده

معرفی  <>  خانه    <>   کیفیت های که منجر به صلح  <>  درخت صلح

توانید پاسخ های جدید پیدا می کنیم با فکر کردن در متفاوت است؟
هنگامی که ما در جهان نگاه احساساتی هستند که علت اصلی خشونت و جنگ وجود دارد. حرص و آز. کینه توز. خودخواهی. اتهامات. آیا ممکن است برای جلوگیری از جنگ در یادگیری برای پردازش احساسات؟

ما باید یاد بگیریم به عنوان بخش مهمی از تلاش های صلح را ببخش.- ما می توانند یاد بگیرند که خاطرات بد را پشت سر ما قرار داده است. مورد نیاز برای ایجاد صلح پایدار است. دشوار است به نقطه را به دیگران و به آنها بگویید که چه باید بکنید. در واقع ما باید با خودمان شروع

تحقیق برای این وب سایت را نشان می دهد

علل جنگ است، در انسان است. احساسات نیروی محرکه برای عملیات در تمام طول زندگی انسان است. ما نیاز به درک و بینش کلی نسبت به طبیعت انسان است.

انرژی در تمام موجودات زنده وجود دارد. انرژی زندگی. با مشاهده زندگی و مطالعه انرژی زندگی طبیعی، ما می توانیم در هماهنگی با آن زندگی می کنند.پاسخ درست در مقابل چشمان ما هستند که ما باید زمان برای متوقف کردن و فکر می کنم.

هر کس چیزی زیر می توانید بر روی موافق هستید؟
انرژی زندگی مشترک برای همه مردم است، بدون در نظر گرفتن دین و چهره.
انرژی زندگی ما را می پذیرد که ما، در هر کجا که زندگی می کنند، هر کاری که ما انجام می دهیم.
انرژی زندگی را قبول همه انتخاب های ما و فرصت های جدیدی را به ما می دهد در همه زمان ها است.
انرژی زندگی می کند قضاوت نکن ... ما باید درک کنیم که ما مردم که خودمان قضاوت و هر یک از دیگر.
انرژی زندگی می کند درگیری
ایجاد کنید.

تصویر بالا نشان می دهد که چگونه از آن امروز است ... ما انتظار منفعلانه برای کسی که برای ما به مرتب کردن. توجه داشته باشید که این پسر را کوچک تنها تعجب چیز در مورد کاملا متفاوت است ...
شاید بیشتر از ما باید از
جاده های جدید را ببینید؟

با کلیک بر روی تصویر، آن را به بزرگتر.

هر انسان بخشی از بشریت است. انتخاب فرد بر کل. بنابراین، ما باید با خودمان آغاز خواهد شد به منظور ایجاد یک دنیای خوب است.

تصور کنید که در کافه ها، مدارس و دانشگاه ها، محل های کار، - در ساختمان های دولتی و سالن های شهر در سراسر جهان ... و در خانه در آشپزخانه ... مذاکرات هر کس که در مورد چگونه ما می توانیم صلح و عدالت در جهان با تفکر در یک راه جدید ایجاد کنید. با یادگیری به رسمیت شناختن احساسات - و را ببخش. فکر می کنم از بخشش، موضوع صحبت همه جا بود!

آن همه در مورد نگرش به زندگی.به کشف کنند که آگاهی ما با هم یک ارگانیسم بزرگ آگاه است. ما با هم یک خانواده بزرگ است.

هنگامی که شما در ارتباط برقرار کردن با تمام این ویژگی ها، شما می توانید ایده های جدید در مورد چگونگی آوردن صلح بر روی زمین

در اینجا مثالهایی از اینکه چگونه شما می توانید شروع
به خودمان را قبول می کنیم.
برای قبول دیگران که آنها را در راه خود را.
به خودمان را ببخش و از آنها بخواهید به دیگران برای بخشش.
دیگران را ببخش.
برای دیدن تنوع خود را به عنوان به عنوان یک منبع لذت و توسعه ارزشمند است.
برای کار بر روی رها از پیشداوری نسبت به آنچه متفاوت است.
فعال تمام خصوصیات خوب

البته، ما باید رفتار بد را نمی پذیرند! نه خود ما یا دیگران

ابزار برای آزادی های فردی را از خشم و سرخوردگی. ترجمه گوگل.

تصور کنید که افرادی که در حال جنگ با یکدیگر بوده است است ... در آغوش یکدیگر. آواز خواندن همراه است. همراه با هم. غذا خوردن با هم. چه شما مایل به برای آن که این اتفاقی می افتد؟

هنگامی که شما در مورد آن فکر می کنم، من فکر می کنم شما را شگفت زده خواهد شد و از خودتان بپرسید: "چرا من پیش از این فکر نمی خوب. این تغییرات اتفاق می افتد در حال حاضر!

  I gift to Ingers work is highly appreciated.
 

سلام از Susæg شهید
من مسئول این سایت.
شما می توانید با من در فیس بوک به زبان انگلیسی و یا نروژی ارتباط برقرار کند

 

www.earthgrids.com


درود از بنیانگذار

من با بسیاری از چیزهای مختلف مشغول به کار شده و آموخته شده از مکتب زندگی است.دریانورد، معلم، مهد کودک، طراحی روی پارچه، هنرمند، معلم درام.در 17 سال گذشته من با خود توسعه کار کرده است. بنابراین، من در کار صلح درگیر شده اند. زخم های عاطفی باعث ما را به فکر منفی. منظورم این است که صلح بر روی زمین باید با خودمان آغاز خواهد شد. من و تو.

من یک ایده است. ما در کشورهای ثروتمند باید بیشتر برای کالا پرداخت. بنابراین من پیشنهاد می کنم: کسانی که کشت یک محصول غذایی را برای بیش از که آنها آن را به فروش.من فکر می کنم آن است که ممکن است در قوانین بین المللی در این توافق است.
وقت آن است که به عمل می کنند. ما واقعا نیاز به قدردانی از این سیاره شگفت انگیز ما در آن زندگی می. شاد در مشارکت با دیگران است. تماس با ما
شرکت کنند

با همکاری نزدیک با آگاهی روح من برای سال های بسیاری، من درک و بینش کلی نسبت به ماهیت واقعی هستی به دست آورد.ذرات عبارت است از همه چیز آگاه است. آنها برای یک مدت طولانی برنامه ریزی شده است، به طوری که منشاء حیات بر روی این سیاره فیزیکی. من یکی دیگر از وب سایت است که مذاکرات در این مورد، بیشتر در نروژی و انگلیسی

من تمایل زیادی برای دیدار با پاپ، امام بزرگ مکه، و رهبران دیگر ادیان در جهان، برای گفتن آنچه که من در مورد چگونگی ذرات تاریک در ذهن، روح و بدن ما نفوذ کرده است.

داستان من برای مسلمانان است
من می خواستم به عنوان یک کارگر صلح برای صلح جهانی از آنجایی که من یک کودک بود. در جستجوی من برای پاسخ به بسیاری از مکان ها سفر کرده اند. در سال 2004 من در بازدید از یک دوست در حیدرآباد در هند.
او مرا به آرامگاه بزرگ مسلمان در منطقه وجود دارد برای دیدن و تجربه های خود زیبایی های آن است. همانطور که ما در ورودی را گذرانده بودند، من به یک ساختمان به سمت راست، که به او گفت: یک مسجد بود، نه در استفاده از جلب کرده است. این سیستم بسیار مسالمت آمیز و زیبا بود، بنابراین من به آستان رفت و برای نشستن. پس در حالی که در سکوت من ایستاد و ناگهان من شنیده ام صدای روشن در گوش من: چه می خواهید در اینجا در سرزمین من؟ من تا به حال به دیدگاه هایی در سر من در مورد بازگشت یک سال استفاده کردم، بنابراین من پاسخ داد: من می خواهم به عنوان یک سازنده پل بین جهان غرب و مسلمانان است. من می دانستم که صدای صدای محمد بود.
من می توانم کلمات دقیق سخن گفته است تنها این واقعیت است که من آن روز به محمد وعده داد من به عنوان یک سازنده پل بین جهان غرب و از اعضای خانواده مسلمان خود را به یاد داشته باشید نیست. من همیشه بهترین من
وفا به وعده های من

 استفاده و یا کپی برای وب سایت و یا چاپ، لطفا با ما تماس بگیرید   Inge Susaeg

Bank 92351868408 (BNbank)  Swift: KBNONO22
IBAN:NO6992351868408

Inger Susaeg

email

Telephone

 0047 75584615

Mobil telephone:

 0047 95154025